Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cui picon si dinti cupa
- Număr anunț
- DA21390415
- Autoritate contractantă
- SC AQUATERM AG 98 SA (CUI RO11339135)
- Furnizor / câștigător
- UTILBEN SRL (CUI RO18643343)
- Cod CPV
- 43640000-1 · Piese pentru excavatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.095,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.095,80 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 13:39
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 15:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.095,80 RON
din 1.095,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro