Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inchiriere autotren cu semiremorca tip prelata 13.60 m, 22 to mb ADV1047037
- Număr anunț
- DA21695270
- Autoritate contractantă
- Teatrul National Marin Sorescu Craiova (CUI 4417168)
- Furnizor / câștigător
- T.S.C. COMBINED TRANSPORT SRL (CUI RO18381030)
- Cod CPV
- 63521000-7 · Servicii de agentii de transport de marfuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.860 RON
- Valoare atribuită
- 3.860 RON
- Data publicării
- 08.11.2018 14:03
- Termen limită
- 13.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.11.2018 14:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.860 RON
din 3.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro