Acasă · Licitații
· Vanzare de bilete de calatorie si servicii de voiaj cu servicii complete (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
camera single hotel Istanbul Volley 4* cu mese
- Număr anunț
- DA21695260
- Autoritate contractantă
- CLUB SPORTIV MUNICIPAL TARGOVISTE (CUI 24347768)
- Furnizor / câștigător
- CARPATOUR SRL (CUI RO14173745)
- Cod CPV
- 63512000-1 · Vanzare de bilete de calatorie si servicii de voiaj cu servicii complete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.425 RON
- Valoare atribuită
- 2.425 RON
- Data publicării
- 08.11.2018 14:03
- Termen limită
- 13.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 08.11.2018 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.425 RON
din 2.425 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro