Ofertă acceptată Cumpărare directă

bilet avion Bucuresti-Istanbul

Număr anunț
DA21694972
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV MUNICIPAL TARGOVISTE (CUI 24347768)
Furnizor / câștigător
CARPATOUR SRL (CUI RO14173745)
Cod CPV
63512000-1 · Vanzare de bilete de calatorie si servicii de voiaj cu servicii complete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.740 RON
Valoare atribuită
19.740 RON
Data publicării
08.11.2018 13:51
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.740 RON

din 19.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.