Ofertă acceptată Cumpărare directă

Gel dezinfectant Purell TFX 1200ml

Număr anunț
DA21697720
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI ARAD (CUI 17090393)
Furnizor / câștigător
ROTARY MAX INVEST SRL (CUI RO25799940)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.760 RON
Valoare atribuită
7.760 RON
Data publicării
08.11.2018 15:41
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.760 RON

din 7.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.