Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet antrenament volei pentru scoli si cluburi: 10 x Minge volei Molten VP5, foarte rezistenta +
- Număr anunț
- DA21672543
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.77 (CUI 23995265)
- Furnizor / câștigător
- ANASTASIA G.B. PRODCOM SRL (CUI RO4911926)
- Cod CPV
- 37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.414,54 RON
- Valoare atribuită
- 6.414,54 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 23:23
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.11.2018 09:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.414,54 RON
din 6.414,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro