Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie proiectoare LDR Pc 1200 plus echipat complet .

Număr anunț
DA21692044
Autoritate contractantă
TEATRUL PENTRU COPII SI TINERET COLIBRI CRAIOVA (CUI 5001805)
Furnizor / câștigător
DOCOM ELECTRONIC SRL (CUI 15649651)
Cod CPV
38652100-1 · Aparate de proiectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.376,48 RON
Valoare atribuită
4.376,48 RON
Data publicării
08.11.2018 11:49
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.376,48 RON

din 4.376,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.