Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun directorial HM King

Număr anunț
DA21672512
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.77 (CUI 23995265)
Furnizor / câștigător
"GLOBAL NETWORK" SRL (CUI RO14962978)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.965 RON
Valoare atribuită
1.965 RON
Data publicării
06.11.2018 22:51
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.965 RON

din 1.965 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.