Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator A4 500coli/top Double A 80 gr/mp

Număr anunț
DA21697471
Autoritate contractantă
Consiliul National pentru Studierea Arhivelor Securitatii (CUI 12932750)
Furnizor / câștigător
MYCAR GLOBAL TRADING SRL (CUI RO15197793)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.284 RON
Valoare atribuită
4.284 RON
Data publicării
08.11.2018 15:29
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 15:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.284 RON

din 4.284 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.