Ofertă acceptată Cumpărare directă

POSTER A3 170GR/MP LUCIOS

Număr anunț
DA21695240
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Gorj (CUI 11334847)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI RO2159860)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
646,75 RON
Valoare atribuită
646,75 RON
Data publicării
08.11.2018 14:02
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

646,75 RON

din 646,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.