Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Calor Extra 1 cu acciza plata la termen
- Număr anunț
- DA22183030
- Autoritate contractantă
- AGENTIA ROMANA DE SALVARE A VIETII OMENESTI PE MARE (CUI 16330145)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.763 RON
- Valoare atribuită
- 18.763 RON
- Data publicării
- 07.01.2019 13:17
- Termen limită
- 12.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.01.2019 08:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.763 RON
din 18.763 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro