Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de curatenie pentru suprafete de aproximativ 1200 mp NUMAR DE REFERINTA: 2016011
- Număr anunț
- DA22182057
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA SATU MARE (CUI 12310099)
- Furnizor / câștigător
- BLUE SKY CLEANING SRL (CUI RO31344454)
- Cod CPV
- 90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500 RON
- Valoare atribuită
- 3.500 RON
- Data publicării
- 07.01.2019 11:44
- Termen limită
- 12.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.01.2019 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.500 RON
din 3.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro