Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE URBANISM, COM DAROVA, JUD. TIMIS

Număr anunț
DA22186741
Autoritate contractantă
Comuna Darova (CUI 4483820)
Furnizor / câștigător
MVP URBANEX S.R.L. (CUI 17339134)
Cod CPV
71410000-5 · Servicii de urbanism (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.600 RON
Valoare atribuită
10.800 RON
Data publicării
08.01.2019 11:43
Termen limită
13.01.2019 17:00
Data finalizării
08.01.2019 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.800 RON

din 9.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.