Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Frigider Zanussi ZRA22800WA, 232 l, Clasa A+, H 125 cm, Alb
- Număr anunț
- DA21681350
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- ROMAD MEDIA GROUP SRL (CUI RO27929000)
- Cod CPV
- 39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.199,80 RON
- Valoare finală
- 2.199,80 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 13:17
- Data finalizării
- 09.11.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.