Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet mobilier
- Număr anunț
- DA22187933
- Autoritate contractantă
- TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI RO10622337)
- Furnizor / câștigător
- G&D AZETINVEST SRL (CUI 30329774)
- Cod CPV
- 39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.860 RON
- Valoare atribuită
- 4.860 RON
- Data publicării
- 08.01.2019 13:28
- Termen limită
- 13.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.01.2019 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.860 RON
din 4.860 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro