Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari de inlocuire instalatii si reparatii la statia de pompare a apei din localitatea Ciumeghiu

Număr anunț
DA21927269
Autoritate contractantă
Comuna Ciumeghiu (Consiliul Local Ciumeghiu) (CUI 4641300)
Furnizor / câștigător
ALBOSERV PLUS SRL (CUI 33090050)
Cod CPV
45330000-9 · Lucrari de instalatii de apa (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.012,40 RON
Valoare finală
12.012,40 RON
Data publicării
03.12.2018 15:35
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 16:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.