Ofertă acceptată Cumpărare directă

Televizor LED Smart Ultra HD,Tizen, 4K HDR, 138 cm, SAMSUNG UE55NU7172

Număr anunț
DA21697456
Autoritate contractantă
TEHNOPOLIS S.R.L. (CUI RO16704673)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32324100-1 · Televizoare color (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.050,16 RON
Valoare atribuită
6.050,16 RON
Data publicării
08.11.2018 15:28
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 14:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.050,16 RON

din 6.050,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.