Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inchiriere de cutii postale (
- Număr anunț
- DA22185941
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala Administratia Porturilor Dunarii Maritime SA (CUI 11776466)
- Furnizor / câștigător
- COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Cod CPV
- 64115000-5 · Inchiriere de cutii postale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 732,10 RON
- Valoare atribuită
- 732,10 RON
- Data publicării
- 08.01.2019 10:38
- Termen limită
- 13.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.01.2019 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
732,10 RON
din 732,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro