Ofertă acceptată Cumpărare directă

branza telemea

Număr anunț
DA22184980
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ASISTENTA MEDICALA BRAILA (CUI 14248716)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN AGROIND SRL (CUI RO6675589)
Cod CPV
15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126 RON
Valoare atribuită
126 RON
Data publicării
08.01.2019 09:03
Termen limită
13.01.2019 17:00
Data finalizării
08.01.2019 10:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126 RON

din 126 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.