Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET SANITARE

Număr anunț
DA21388316
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Leordeni (CUI 4469485)
Furnizor / câștigător
EXPERT OFFICE 2008 SRL (CUI RO24115628)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
747,85 RON
Valoare atribuită
747,85 RON
Data publicării
04.10.2018 12:18
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

747,85 RON

din 747,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.