Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aptamil AR, POLYCAL X 400G

Număr anunț
DA22183450
Autoritate contractantă
Directia generala de asistenta sociala si protectia copilului Cluj (CUI 5013699)
Furnizor / câștigător
NUTRIENT SOLUTIONS SRL (CUI RO15271385)
Cod CPV
15511700-0 · Lapte praf (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436,50 RON
Valoare atribuită
436,50 RON
Data publicării
07.01.2019 13:59
Termen limită
12.01.2019 17:00
Data finalizării
07.01.2019 15:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

436,50 RON

din 436,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.