Ofertă acceptată Cumpărare directă

MEDICAMENTE

Număr anunț
DA22181650
Autoritate contractantă
SPITAL MUNICIPAL BRAD (CUI 4944672)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33651520-9 · Imunoglobuline (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
956,15 RON
Valoare atribuită
956,15 RON
Data publicării
07.01.2019 11:08
Termen limită
12.01.2019 17:00
Data finalizării
08.01.2019 08:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

956,15 RON

din 956,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.