Ofertă acceptată Cumpărare directă

BUTELIE CU HELIU 13.4 L PENTRU UMFLAREA BALOANELOR

Număr anunț
DA21696157
Autoritate contractantă
TEATRUL CLASIC "IOAN SLAVICI" ARAD (CUI 3678254)
Furnizor / câștigător
MELNA COM SRL (CUI RO9492438)
Cod CPV
24111300-8 · Heliu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
217,65 RON
Valoare atribuită
217,65 RON
Data publicării
08.11.2018 14:36
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
08.11.2018 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

217,65 RON

din 217,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.