Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aeroterma ROWENTA Instant Comfort Compact SO2330F0, 2 trepte de putere, 2400W, negru
- Număr anunț
- DA22181201
- Autoritate contractantă
- Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara Aqua Prest Hunedoara (CUI 24669224)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39715240-1 · Aparate electrice de incalzire ambientala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 159,58 RON
- Valoare atribuită
- 159,58 RON
- Data publicării
- 07.01.2019 10:27
- Termen limită
- 12.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.01.2019 08:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
159,58 RON
din 159,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro