Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet analize fizico-chimice apa reziduala-
- Număr anunț
- DA22186185
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CARACAL (CUI 4395086)
- Furnizor / câștigător
- ARTOPROD SRL (CUI 9430532)
- Cod CPV
- 71620000-0 · Servicii de analiza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.040 RON
- Valoare atribuită
- 1.040 RON
- Data publicării
- 08.01.2019 11:01
- Termen limită
- 13.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.01.2019 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.040 RON
din 1.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro