Ofertă acceptată Cumpărare directă

Documentatie pentru intabulare teren intravilan

Număr anunț
DA22178070
Autoritate contractantă
COMUNA MOVILITA (CUI 4350700)
Furnizor / câștigător
ŞOLDEA I. NICOLAE - PERSOANĂ FIZICĂ (CUI 22165247)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
04.01.2019 12:12
Termen limită
12.01.2019 17:00
Data finalizării
08.01.2019 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.