Ofertă acceptată Cumpărare directă

prestari servicii curatenie

Număr anunț
DA22185326
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ''GRADINITA VESELIEI'' CURTICI (CUI 29044692)
Furnizor / câștigător
CLEPE CLEAN EXPERT SRL-D (CUI 37301223)
Cod CPV
90919000-2 · Servicii de curatare a birourilor, a scolilor si a echipamentului de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.800 RON
Valoare atribuită
7.800 RON
Data publicării
08.01.2019 09:43
Termen limită
13.01.2019 17:00
Data finalizării
08.01.2019 20:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.800 RON

din 7.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.