Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet papetarie birotica
- Număr anunț
- DA22183740
- Autoritate contractantă
- SERVICII COMUNITARE DE UTILITATI PUBLICE PUCIOASA SCUP SRL (CUI 30531586)
- Furnizor / câștigător
- DADY S LAND SRL (CUI 27872753)
- Cod CPV
- 30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.750 RON
- Valoare atribuită
- 1.750 RON
- Data publicării
- 07.01.2019 14:31
- Termen limită
- 13.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.01.2019 11:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.750 RON
din 1.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro