Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR EVERY A4 80 GR

Număr anunț
DA22180853
Autoritate contractantă
TRANSLOC S.A.TG. JIU (CUI RO10682703)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI RO2159860)
Cod CPV
30197644-2 · Hartie xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
113,50 RON
Valoare atribuită
113,50 RON
Data publicării
07.01.2019 09:55
Termen limită
13.01.2019 17:00
Data finalizării
08.01.2019 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,50 RON

din 113,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.