Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Switch Cisco SG220-26 26-Port Gigabit Smart Plus Switch | 24 10/100/1000 Mbit/s | web, CLI | Layer
- Număr anunț
- DA21704343
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Galati (CUI 17094425)
- Furnizor / câștigător
- SMART CHOICE SRL (CUI RO17491492)
- Cod CPV
- 32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.484 RON
- Valoare atribuită
- 1.484 RON
- Data publicării
- 09.11.2018 11:52
- Termen limită
- 14.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 09.11.2018 12:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.484 RON
din 1.484 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro