Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,8% sub estimat
Dezinfectanti -Laborator endoscopie
- Număr anunț
- DA22185947
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4674625)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 24323220-2 · Acid peracetic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500 RON
- Valoare atribuită
- 496 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 08.01.2019 10:38
- Termen limită
- 13.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.01.2019 11:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
496 RON
din 500 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 4 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.