Ofertă acceptată Cumpărare directă

POMPA ELASTOMERICA citostatice - AUTOFUSER ADMINISTRARE CONTINUA 275ml 2-5 zile

Număr anunț
DA21702075
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
Furnizor / câștigător
CHRONOS TRADE MEDICAL SRL (CUI RO34533881)
Cod CPV
42122419-0 · Pompe pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.750 RON
Valoare atribuită
1.750 RON
Data publicării
09.11.2018 10:31
Termen limită
14.11.2018 17:00
Data finalizării
09.11.2018 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.750 RON

din 1.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.