Ofertă acceptată Cumpărare directă

BRATARA / BRATARI IDENTIFICARE ADULTI ALBE

Număr anunț
DA22185072
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "SFINTII DOCTORI COSMA SI DAMIAN" RADAUTI (CUI 4327367)
Furnizor / câștigător
EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
Cod CPV
22455100-5 · Bratara de identitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
400 RON
Valoare atribuită
400 RON
Data publicării
08.01.2019 09:15
Termen limită
13.01.2019 17:00
Data finalizării
08.01.2019 09:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400 RON

din 400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.