Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLORURA DE CALCIU GRANULE 94-98% sac 25kg

Număr anunț
DA22184080
Autoritate contractantă
Orasul Sovata (Primaria Oras Sovata) (CUI 4436895)
Furnizor / câștigător
LUCA TRADING JUNIOR SRL (CUI RO36241760)
Cod CPV
24312120-1 · Cloruri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.462,50 RON
Valoare atribuită
1.462,50 RON
Data publicării
07.01.2019 15:09
Termen limită
12.01.2019 17:00
Data finalizării
08.01.2019 09:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.462,50 RON

din 1.462,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.