Ofertă acceptată Cumpărare directă

ABONAMENT SERVICII DE COLECTARE TRANSPORT SI ELIMINARE DESEURI MEDICALE

Număr anunț
DA22183677
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ABILITARE SI REABILITARE PENTRU PERSOANE CU DIZABILITATI CISNADIE (CUI 31458327)
Furnizor / câștigător
STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
Cod CPV
90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
948 RON
Valoare atribuită
948 RON
Data publicării
07.01.2019 14:24
Termen limită
12.01.2019 17:00
Data finalizării
07.01.2019 15:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

948 RON

din 948 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.