Ofertă acceptată Cumpărare directă

DRUM UNIT SAMSUNG M2675 DRUM UNIT LEXMARK MX 310DN

Număr anunț
DA21934442
Autoritate contractantă
COMUNA NICOLAE BALCESCU JUD. BACAU (CUI 4353234)
Furnizor / câștigător
BBS BEST BUSINESS SOLUTION (CUI RO16802205)
Cod CPV
30124300-7 · Tambure pentru aparate de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,92 RON
Valoare atribuită
268,92 RON
Data publicării
04.12.2018 11:01
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,92 RON

din 268,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.