Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUSE BROTHER

Număr anunț
DA21927904
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE BOB SI SANIE (CUI 10488406)
Furnizor / câștigător
CONCRET CONSULT SRL (CUI RO14319027)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,95 RON
Valoare atribuită
126,95 RON
Data publicării
03.12.2018 16:09
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 18:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

126,95 RON

din 126,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.