Ofertă refuzată
Cumpărare directă
MATERIALE SANITARE- COM.2328/04.12.2018
- Număr anunț
- DA22176593
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
- Furnizor / câștigător
- A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
- Cod CPV
- 33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.380 RON
- Valoare finală
- 1.380 RON
- Data publicării
- 04.01.2019 08:48
- Termen limită
- 09.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.01.2019 09:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.