Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ECO-LT640HE/64036HE/ CARTUS PENTRU IMPRIMANTELE LEXMARK T640/644/646- 21 000 PAGINI
- Număr anunț
- DA21927550
- Autoritate contractantă
- Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centrul Judetean Brasov (CUI 20716277)
- Furnizor / câștigător
- ECOCART PRINTING S.R.L. (CUI RO39758427)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 15:46
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 15:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro