Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS HP C8543X 30000 PAG. PENTRU COPIATOARELE HP 9000, 9040, 9050.

Număr anunț
DA21926930
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centrul Judetean Brasov (CUI 20716277)
Furnizor / câștigător
ECOCART PRINTING S.R.L. (CUI RO39758427)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.320 RON
Valoare atribuită
2.320 RON
Data publicării
03.12.2018 15:23
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.320 RON

din 2.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.