Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de topografie si cadastru
- Număr anunț
- DA22187815
- Autoritate contractantă
- COMUNA SATULUNG (CUI 3626905)
- Furnizor / câștigător
- TOPOVERCAD S.R.L. (CUI 35530522)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.000 RON
- Valoare atribuită
- 70.000 RON
- Data publicării
- 08.01.2019 13:16
- Termen limită
- 13.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.01.2019 13:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
70.000 RON
din 70.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro