Ofertă acceptată Cumpărare directă

diverse materiale intretinere

Număr anunț
DA22187766
Autoritate contractantă
Centrul de Recuperare si Reabilitare a Persoanelor cu Handicap Moreni-Tuicani (CUI 4402531)
Furnizor / câștigător
GRUP MODAL SRL (CUI RO14465294)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
851,47 RON
Valoare atribuită
851,47 RON
Data publicării
08.01.2019 13:12
Termen limită
13.01.2019 17:00
Data finalizării
08.01.2019 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

851,47 RON

din 851,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.