Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII PAZA SI PROTECTIE

Număr anunț
DA22185899
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL (CUI 29084646)
Furnizor / câștigător
IANK SECURITY GUARD SRL (CUI 17405998)
Cod CPV
79713000-5 · Servicii de paza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
28.704 RON
Valoare atribuită
28.704 RON
Data publicării
08.01.2019 10:33
Termen limită
13.01.2019 17:00
Data finalizării
08.01.2019 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.704 RON

din 28.704 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.