Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE DERATIZARE LA OBIECTIVELE SDEE TARGOVISTE, conform anunt ADV 1052162/27.11.2018
- Număr anunț
- DA22185290
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE MUNTENIA NORD S.A. (CUI RO14506181)
- Furnizor / câștigător
- MAYBAMA HOLDING S.R.L. (CUI 36885094)
- Cod CPV
- 90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.717,40 RON
- Valoare atribuită
- 11.717,40 RON
- Data publicării
- 08.01.2019 09:39
- Termen limită
- 13.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 08.01.2019 13:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.717,40 RON
din 11.717,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro