Ofertă acceptată Cumpărare directă

Computer de birou

Număr anunț
DA22184014
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Elena Cuza (CUI 17292104)
Furnizor / câștigător
TIMELINE COMPUTERS SRL (CUI RO27385316)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
781,09 RON
Valoare atribuită
781,09 RON
Data publicării
07.01.2019 15:01
Termen limită
12.01.2019 17:00
Data finalizării
07.01.2019 15:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

781,09 RON

din 781,09 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.