Ofertă acceptată Cumpărare directă

BROTHER DRUM DR2300 - 12000pagini

Număr anunț
DA22183755
Autoritate contractantă
TERMO-SERVICE S.A. (CUI RO14134878)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
30125120-8 · Toner pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
303,69 RON
Valoare atribuită
303,69 RON
Data publicării
07.01.2019 14:33
Termen limită
12.01.2019 17:00
Data finalizării
08.01.2019 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

303,69 RON

din 303,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.