Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII CAPITALE EXTINDERE SI MANSARDARE + DOC IMOBILE COM CRISTIAN – str Piata Libertatii nr 22

Număr anunț
DA21388889
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Furnizor / câștigător
M.M.I. TEHNIC SRL (CUI 36572593)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201.213,18 RON
Valoare atribuită
201.213,18 RON
Data publicării
04.10.2018 12:42
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201.213,18 RON

din 201.213,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.