Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSTALARE, MONTARE,REPARARE SI V.T.P. CONF.PTA1/2010 CU P=70-400KW

Număr anunț
DA22187699
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TEODOR MURASANU (CUI 18012679)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT INSTAL SRL (CUI RO15352609)
Cod CPV
45331100-7 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
700 RON
Valoare atribuită
700 RON
Data publicării
08.01.2019 13:06
Termen limită
13.01.2019 17:00
Data finalizării
08.01.2019 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

700 RON

din 700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.