Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare elemente feronerie

Număr anunț
DA21384957
Autoritate contractantă
R.A. "Administratia Zonei Libere Curtici - Arad" (CUI RO11961641)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44520000-1 · Broaste, chei si balamale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
265,44 RON
Valoare atribuită
265,44 RON
Data publicării
04.10.2018 10:16
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

265,44 RON

din 265,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.