Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SCHIMB CARTUSE RO-MP 00+Carcasa filtru garnitura dubla
- Număr anunț
- DA21383865
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- NOBEL SERVICE IMPORT-EXPORT SRL (CUI 26350158)
- Cod CPV
- 45259200-9 · Reparare si intretinere a statiilor de purificare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 239,49 RON
- Valoare atribuită
- 239,49 RON
- Data publicării
- 04.10.2018 09:35
- Termen limită
- 09.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.10.2018 12:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
239,49 RON
din 239,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro